آرایش صورت

آرایش صورت

محصولات آرایشی صورت :

داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه‌های فکری خیلی‌ها، مخصوصاً خانم‌هاست و امروز برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود؛یکی از روش‌های موقت برای داشتن پوستی شاداب استفاده از محصولات آرایشی صورت می‌باشد.

کرم پودر ، کانسیلر ، موس ، پنکک و ... از جمله لوازم آرایشی هستند که برای آرایش صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنکک مات بیجورکا (Matt Compact Powder) : پنکک بیجورکا دارای پوشش بالا با مواد مخملی و مات در تمام طول روز روی پوست شما باقی مانده و از آرایش شما نگه‌داری می‌کند. از ویژگی های این پنکک سبک بودن آن است که طی 24 ساعت احساس نمی‌کنید که چیزی روی صورت شماست و زیبایی خاصی به صورت شما می‌بخشد.

کرم پودر بیجورکا (Cover Foundation) : این محصول با فرمولاسیون جدید و مطابق استانداردهای روز دنیا تولید شده است. دقت در ساخت این محصول، کرم پودری بسیار سبک و ابریشمی و در عین حال با پوشانندگی فوق‌العاده را در اختیار شما قرار می‌دهد. کرم پودر بیجورکا در طول روز از نفوذ آلودگی به داخل منافذ پوست شما جلوگیری می‌کند و پوستی یک دست و بدون چروک را به شما هدیه می‌کند. مقاومت این کرم در مقابل تعریق صورت و آب قابل ملاحظه است و برای پوست‌های چرب و خشگ مناسب می‌باشد.

موس بیجورکا (Mousse) : موس بیجورکا با قابلیت های زیاد خود پوستی یکنواخت، زیبا و بدون لکه را به شما می‌دهد. موس ابریشمی بیجورکا بسیار سبک بوده و منافذ پوستی را نمی‌پوشاند و فرصت تنفس پوست را نمی‌گیرد و همچنین معایب پوستی را به طور کامل پوشش می‌دهد. ویژگی منحصر به فرد این محصول ماندگاری بالا (24ساعت) بدون اثر ماسیدگی بر روی پوست می‌باشد که برای صورت شما زیبایی و یکنواخنی را به ارمغان می‌آورد.

کانسیلر بیجورکا (Concealer) : کانسیلر جادویی بیجورکا باعث به وجود آمدن درخشندگی خاصی دور چشمانتان می‌شود کاملاً شبیه رژ لب که به لب‌هایتانبرق می‌دهد و پوست بی‌عیب را برایتان ایجاد می‌کند.