اکسیدان 180 میل ادگارد

اکسیدان ادگارد با حجم 180 میل

EDGARD

اکسیدان کرمی گانیک بدون سوزش سر

تولید کننده: ادگارد
۰ تومان

اکسیدان چیست؟

اکسیدان یکی از مهمترین اجزاء رنگ مو است و نفش زیادی در ترکیبات رنگ مو و رنگ گرفتن موها دارد. اکسیدان بعنوان فعال کننده رنگ مو در صورت انتخاب صحیح موجب سلامتی موها نیز میگردد. هر چه درصد اکسیدان بیشتر باشد روشن کنندگی آن نیز بیشتر میشود. اکسیدان بعنوان یک کاتالیزور عمل کرده که موجب ثبات رنگ مو به صورت دائمی میشود. اکسیدان های قوی موجب پاک شدن سولفورهای مو و کاهش قطر و سفت شدن مو میگردد. آمونیاک کوتیکول مو را جدا کرده و موجب نفوذ رنگ به داخل مو میشود.

انواع اکسیدان مو :

۱. اکسیدان ۳% : اکسیدان ولوم ۱۰ یا شماره ۰.۵

کاربرد: ضعیف ترین اکسیدان می باشد. در رنگساژها در رنگ های هایلایت و مش و انواع لایت بسیار کاربرد داشته وهمچنین در استفاده از رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه‌ای تیره روی مو باعث ثبات و تیرگی بیشتر رنگ مو می شود.

۲. اکسیدان ۶% : اکسیدان ولوم ۲۰ یا شماره ۱

کاربرد: برای پوشش تارهای سفید مو، کم شدن خطر سوختن موها با فویل در مش، دکلره های ضعیف در ساقه مو کاربرد دارد.

۳. اکسیدان ۹% : اکسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره ۲

کاربرد: قابلیت روشن کنندگی رنگ مو داشته و یکی از اکسیدان های پرطرفدار برای دکلره محسوب میشود.

۴. اکسیدان ۱۲% : اکسیدان ولوم ۴۰ یا اکسیدان شماره ۳

کاربرد: این اکسیدان برای دکلره های قوی توسط آرایشگران حرفه‌ای در آرایشگاه استفاده می شود. به دلیل آسیب زیاد این نوع اکسیدان و قدرت روشن کنندگی بالا بیشتر در سوپر کالر ها مورد استفاده قرار میگیرد.

نكات مهم در انتخاب اكسيدان مناسب براي رنگ كردن مو

  1. اکسیدان ها معمولا در شماره های ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد که با توجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.
  2. در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌ نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند با استفاده از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند.
  3. هر چه مو ضخیم‌ تر و تیره‌ تر باشد، باید از اکسیدان با درصد بالاتری استفاده شود.
  4. اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد برای کسانی که میخواهند موهایشان تنها یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد.
  5. موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰ پیشنهاد می‌شود.
  6. در برخی از برندهای رنگ مو معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودر دکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد.
  7. باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ موی دلخواه نزدیک کند.

 

 

حجم 180 میلی گرم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند