اکسیدان روت 4 لیتری

اکسیدان روت 4 لیتری

ROOT

ایده آل ترین اکسیدان برای رنگ مو های مختلف

تولید کننده: ماهر آرا
۰ تومان

اکسیدان چیست ؟

اکسیدان ها فعال کننده رنگ مو هستند. میزان روشن کنندگی آن‌ها با درصد آن‌ها رابطه مستقیم دارد و هرچه درصد آنها پایین تر باشد، میزان روشن کنندگی آنها کمتر می‌شود تا جایی که از اکسیدان های ضعیف به عنوان اکسیدان های پوشاننده در ترکیب با رنگ‌ها استفاده می‌کنند.

در اصل اکسیدان‌ها به عنوان کاتالیزور عمل می‌کنند و باعث می‌شوند که رنگ‌ها به صورت دائمی روی مو باقی بماند.

اکسیدان‌های قوی، سولفورهای بیشتری از مو را پاک می‌کنند، در نتیجه مو سفت شده و قطرش کاهش می‌یابد. آمونیاک با جدا کردن کوتیکول مو، به رنگ اجازه می‌دهد که به داخل مو نفوذ کند، اما در برخی از رنگ‌ موها میزان آمونیاک به قدری زیاد است که پیوندهای سولفور مو را بیش از حد از هم جدا می کند، در نتیجه مو نازک و شکننده می‌شود اما اکسیدان‌های روت با کمترین درصد آمونیاک ممکن و دارا بودن مقدار قابل توجهی کرم باعث جلوگیری از نازکی و شکننده شدن مو می‌شود.

انواع اکسیدان ها :

درصد اکسیدان رنگ مو ها نکته ایست که تاثیر زیادی در نتیجه نهایی رنگ کردن و یا رنگ بری مو خواهد داشت زیرا انواع اکسیدان رنگ مو در واقع فعال کننده رنگ مو به شمار می‌رود. البته همه چیز به اینجا ختم نشده و می توان به جراُت گفت که سلامتی و جلوگیری از آسیب موها هم در گرو انتخاب صحیح اکسیدان در هنگام رنگ نمودن موهاست.

  1. اکسیدان 3% یا شماره ۰٫۵ با حجم ۱۰: برای ترکیب با رنگ موهای تیره (مثل مشکی، قهوه‌ای تیره) که نمی‌خواهید رنگ آ‎‌‌ن‌ها عوض شود یا بعد از مدتی روشن شود و همینطور برای ترکیب با رنگ، روی موهای دکلره شده که می‌خواهیم دوام بیشتری داشته باشد و برای رنگساژ مش ها که می‌خواهیم دوام داشته باشد و یا باعث تغییر رنگ زمینه مو نشود استفاده می‌شود.
  2. اکسیدان ۶% یا اکسیدان ۱ با حجم ۲۰: برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانیکه نمی‌خواهید از رنگ های خیلی تیره استفاده نماید و میخواهید از رنگهای متوسط استفاده نماید مصرف می‌شود
  3. اکسیدان۹% یا اکسیدان۲ با حجم۳۰: برای روشن کردن مو با رنگ و یا دکلره می باشد و همینطور برای شامپو شیمیایی نیز مناسب است.
  4. اکسیدان ۱۲%و یا اکسیدان ۳ با حجم ۴۰: از این اکسیدان می‌توان در رنگ‌های دو مرحلهای و روشن کردن مو بدون دکلره و همینطور در ترکیب با رنگ‌های کندتراست.

 

ویژگی اکسیدان‌های روت:

  • ایده ال ترین اکسیدان در رنگ سازی نقره ای یخی و نقرآبی.
  • درای درصد قابل توجهی از کرم و با کمترین درصد آمونیاک که باعث جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو می شود .
  • با قابلیت تثبیت رنگ مو .

 

نظر های موجود
آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
NoTitle
خوبه اما يكم شله
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند