بادی اسپلش

بادی اسپلش

بادی اسپلش چیست :

بادی اسپلش‌ ها محصولی به نسبت جدید در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که هنوز خیلی ‌ها با کاربرد آن و تفاوتش با سایر خوشبوکننده‌های بدن ( مثل عطر ها و اسپری ‌ها)، آشنا نیستند.

در اصل بادی اسپلش‌ ها اسپری‌ های خوشبو کننده مخصوص بدن هستند که نه عطر هستند و نه ادکلن، بادی اسپلش ها کاملاً مایع و رقیق بوده و در ترکیبات آن‌ ها از آب، الکل و ترکیبات طبیعی استفاده می‌شود.

این دسته از محصولات دست کمی از ادکلن‌ ندارد، درست است که ماندگاری آن ها از ادکلن ها کمتر است ام به علت داشتن رایحه خوب و دلپذیری که دارند به سرعت در میان لوازم بهداشتی بانوان و حتی آقایان جای می‌گیرند.

فواید بادی اسپلش‌ها :

یکی از ویژگی های خوب این دسته از محصولات این است که قیمت بسیار مناسبی دارند و هیچ خطری هم برای سلامتی پوست و بدن ایجاد نمی کنند و باعث حساسیت پوستی (مثل خارش و قرمزی پوست) نیز نمی شوند. علاوه بر این، منجر به تغییراتی مثبت نظیر شفافیت و نرمی و شادابی پوست نیز می‌شوند.

بادی اسپلش ها چربی و رطوبت مورد نیاز پوست را که به خاطر استحمام از بین می‌رود، تامین می‌کند. این محصولات علاوه بر رایحه‌های خوبی که دارند، آبرسانی به پوست را انجام می‌دهند و باعث جلوگیری از خشک شدن پوست می‌شوند و در نتیجه با آبرسانی مناسب پوست، از تعریق بیش از حد نیز جلوگیری می کنند.

در فرمولاسیون این محصولات انواع مختلفی از روغن ‌های گیاهی وجود دارد که موجب تغذیه و جوانسازی پوست بدن می‌شوند، اما بهتر است از استفاده کردن این خوشبو کننده‌های بدن بر روی لباس خودداری کنید.

بادی اسپلش ‌ها مناسب برای تمامی اعضای خانواده در هر سن و جنسی است. همچنین تحقیقات انجام شده در حوزه روابط زناشویی نشان می‌دهد که استفاده از خوشبوکننده و محرک ‌های بویایی باعث بهبود روابط می‌شود. بوی بادی اسپلش ‌ها مانند عطر ‌ها بعد از مدتی باعث سر درد یا آلرژی در طرف مقابل نمی ‌شود، چرا که رایحه‌های سبک و دلنشینی دارند.

بادی اسپلش‌ها علاوه بر رایحه‌هایی خوبی که دارند، چهار کار را هم زمان برای شما انجام می‌دهند:

  1. به پوست آب رسانی می‌کنند.
  2. با آبرسانی مناسب از تعریق بیش از حد جلوگیری می‌کنند.
  3. بدن را خوشبو نگه میدارند.
  4. خاصیت مرطوب کنندگی برای پوست دارند.

تفاوت بین بادی اسپلش ،بادی میست ،عطر و اسپری در چیست ؟

عطرها و ادکلن‌ها دارای روغن‌های معطری هستند که باعث افزایش ماندگاری بوی آنها می‌شود. این در حالی است که بادی‌اسپلش‌ها، روغن‌های معطر ندارند و به همین دلیل هم بوی آنها خیلی سریع‌تر از بوی ادکلن‌ها پخش می‌شود و از بین هم می‌رود.

به دلیل همین ماندگاری کوتاه‌مدت است که استفاده از بادی‌اسپلش روی لباس، به هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود و بهتر است برای لذت بردن بیشتر از بوی آن، این محصول را مستقیم روی پوست خود اسپری کنید، در حالی که ادکلن‌ها را می‌توان برای بهره بردن طولانی‌مدت‌تر از بوی آنها، بدون دغدغه روی انواع لباس، اسپری کرد اما در صورت استفاده بر روی بدن ممکن است دچار حساسیت پوستی شوید یا پوست شما خشک شود به مرور زمان.

بادی اسپلش شبیه اسپری بدن است و اکثر ویژگی های اسپری بدن را دارا است ؛ منتها با این تفاوت که در ساخت آنها از گاز استفاده نشده و به صورت مایع بر روی بدن اسپری می شوند و معمولا رایحه قویتری نسبت به اسپری ها دارند.