رنگ روت سری طلایی ROOT

رنگ روت سری طلایی ROOT

ROOT

حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا و پوشش دهی مناسب دارای ویتامین و نرم کننده

تولید کننده: ماهر آرا
کد کالا: 10700
  • کد 4.5 - قهوه ای طلایی متوسط Medium Golden Brownکد 4.5 - قهوه ای طلایی متوسط Medium Golden Brown
  • کد 5.5 - قهوه ای طلایی روشن Light Golden Brownکد 5.5 - قهوه ای طلایی روشن Light Golden Brown
  • کد 6.5 - بلوند طلایی تیره Dark Golden Blondeکد 6.5 - بلوند طلایی تیره Dark Golden Blonde
  • کد 7.5 - بلوند طلایی متوسط Medium Golden Blondeکد 7.5 - بلوند طلایی متوسط Medium Golden Blonde
  • کد 8.5 - بلوند طلایی Golden Blondeکد 8.5 - بلوند طلایی Golden Blonde
  • کد 9.5 - بلوند طلایی روشن Light Golden Blondeکد 9.5 - بلوند طلایی روشن Light Golden Blonde
  • کد 1/2 9.5 - بلوند طلایی خیلی روشن Very Light Golden Blondeکد 1/2 9.5 - بلوند طلایی خیلی روشن Very Light Golden Blonde
  • کد 10.5 - بلوند طلایی خیلی خیلی روشن Ultra Light Golden Blondeکد 10.5 - بلوند طلایی خیلی خیلی روشن Ultra Light Golden Blonde
(اختیاری)
12,000 تومان

رنگ موی روت(Root) سری طلایی :

رنگ مو یکی از مهم ترین عواملی است که در زیبایی صورت تان تاثیر بسیاری دارد. یعنی همان قدر که لباس هایی که به تن می کنید باید با هم هماهنگی داشته باشند، رنگ مویی که انتخاب می کنید، نیز باید به دیگر اجزای صورت تان بیاید. پس در انتخاب آن باید دقت لازم را به عمل آورید تا زیبایی چهره شما دو چندان شود.

رنگ موهای روت(Root) دارای رنگ بندی متنوع و تخصصی است که مناسب برای انواع مو هم برای آقایان و هم برای خانم ها ساخته شده است؛ رنگ موی روت ساخت ایران (شرکت ماهرآرا) و فرموله شده توسط شرکت لوون اشتاین آمریکا می باشد.

رنگ موی روت دارای رنگدانه های بسیار قوی، پر رنگ و براق است که موجب پوشش دهی کامل و یکدست موهای شما خواهد شد و درعین رنگ کردن به موها درخشش خاصی می بخشد. این نوع از رنگ موها دارای ویتامینC ، روغن بادام، روغن زیتون، روغن آرگان، پروتئین گندم و از همه مهم‌تر کراتینه هیدرولیزشده می باشد.

علاوه بر ویژگی های نام برده، ویژگی خاصی که این رنگ مو را نسبت به رنگ های دیگر متمایز می کند، حالت کِرمی، نرم کنندگی و دوام بالای آن است.

برای استفاده از این رنگ مو باید تیوپ رنگ موی 120 میلی لیتری آن را نسبت 1 به 5/1 یعنی با اکسیدان 180 میلی لیتری آن ترکیب شود. دقت داشته باشید که قبل از استفاده از رنگ موهای طبیعی با شماره های پایین مانند 1.0،3.0، 4.0، 5.0، 6.0 حتماً از دستکش های مخصوص رنگ استفاده کنید تا دست هایتان رنگی نشود. هم چنین قبل از مصرف اطراف گوش، پشت گردن، روی پیشانی خود را با کرم مرطوب کننده چرب کنید تا پوستتان رنگ نگیرد.

نکته مهم: حتماً قبل از مصرف رنگ مو تست آلرژی را انجام دهید؛ برای این کار، ابتدا توسط یک گوش پاک کن مقدار کافی از رنگ خالص قبل از مخلوط شدن با اکسیدان را به اندازه یک سانتی متر به پشت گوش خود با قلم مو بزنید و از شستن این ناحیه به مدت 2 روز پرهیز کنید. اگر بعد از گذشت این 48 ساعت واکنش های غیر طبیعی مانند خارش، قرمز شدن پوست و یا تورم مشاهده نکردید، می توانید با خیال آسوده از رنگ مو استفاده کنید.

این گروه شامل 8 رنگد با کد های 4.5 ، 5.5 ، 6.5 ، 7.5 ، 8.5 ، 9.5 ، 91/2.5 ، 10.5 میباشد

نظر های موجود
(0/0)
NoTitle
اندازه قيمتش ارزش خريدن داره
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند