لابرا (L ABREA )

لابرا  (L ABREA )

برند برزیلی لابرا (LABREA) که در حال حاظر در استرلیا قرار دارد تولید کننده انواع محصولات نگهداری و تقویت کننده مو است.

لابرا جدیدترین محصولات مراقبت از مو را با آخرین تکنولوژی های موجود تولید و ارائه می‌کند.

می‌توان گفت که این شرکت نگاه جهان را به خواص درمانی و تقویت کننده کراتین تغییر داده است و به طور قطع از پیشتازان در این عرصه است.

فواید کراتین :

کراتین پروتئینی است که مو، ناخن‌ها و پوست را به‌وجود می‌آورد. اغلب این تصور پیش می‌آید که کراتینه به صاف کردن مو مربوط می‌شود در صورتی‌که این تصور صحیح نیست. در حقیقت کراتینه با موها ترکیب شده و آسیب‌های وارد شده به کوتیکول‌ مو (کوتیکول در واقع خارجی ترین بخش ساقه مو است. وضعیت کلی مو تا حد زیادی به وضعیت کوتیکول مو ارتباط دارد. عامل کشسانی و انعطاف مو لایه کوتیکول است. این لایه، مهمترین و مؤثرترین بخش ساقه مو را تشکیل می دهد. همچنین 10 درصد وزن مو را کوتیکول تشکیل می دهد.) را ترمیم می‌کند و باعث بازسازی تارهای آسیب دیده مو می شود.

لابرا حامی حقوق حیوانات است!

برند لابرا جزو مخالفان جدی آزار حیوانات است و تمام محصولات آن دارای گواهی گیاهی بودن (vegan certified) است؛ یعنی در مراحل تولید محصولات این برند از هیچ فراورده حیوانی استفاده نشده و بعد از تولید نیز روی هیچ حیوانی آزمایش نمی‌شود برای همین در بین مدفعان حقوق حیوانات طرفداران زیادی دارد.

محصولات لابرا فاقد مواد شیمیایی مضرند:

%95 از مواد اولیه تشکیل دهنده محصولات لابرا از مواد طبیعی تشکیل شده و محصولات این برند فاقد امونیاک (آمونیاک علاوه بر آسیب زدن به مو می‌تواند از طریق استشمام وارد بدن مادر باردار شود و می‌تواند بسیار خطرناک باشد.) و فرمالدهید (فرمالدهید یکی از مواد شناخته شده ی سرطان زاست. بیشترین نگرانی در مورد سرطان بینی و گلوست. تحقیقات علمی هنوز نشان نداده اند که فرمالدهید چقدر می توانند در بروز سرطان دخیل باشند، اما هرچقدر سطح فرمالدهید و مدت تماس با آن بیشتر باشد، میزان سرطان زایی آن هم بیشتر می شود. طبق گفته ی مرکز کنترل بیماری‌ها (CDC)، حتی بوی فرمالدهید می تواند باعث گلودرد، سرفه، خارش چشم ها و خون دماغ شود.) و مواد شیمیایی مضر است بنبراین هیچ گونه آسیبی به ساختار مو نمی‌رساند.

این محصولات به علت فرمولاسیون خاص و فوق‌العاده‌ای که دارند معمولاٌ انتخاب مورد علاقه حرفه‌ای‌ها هستند و مورد استفاده سالن کاران حرفه‌ای قرار می‌گیرند!!

لابرا را در یک جمله می‌توان توصیف کرد:

* درمان کراتینی که شما را از ساعت ها سشوار کردن و صاف کردن مو آزاد میکند!!