موم کنسروی (دائم) زیتون اطلس

موم کنسروی (دائم) زیتون اطلس

Atlas

نوع : کنسروی 700میل

۰ تومان

موم و اپیلاسیون :

اپیلاسیون یک واژه فرانسوی به معنی از بین بردن موهای زائد است.

اپیلاسیون بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد است چرا که در این روش مقدار زیادی مو یک مرتبه بر داشته می‌شود و از رویش مجدد مو به مدت دو تا هشت هفته جلوگیری می‌شود.

تراشیدن و یا برداشتن مو به وسیله تیغ یا کرم مو بر به صورت سطحی است نه از ریشه بنابراین در عرض چند روز می‌توان مو را در سطح دید.

بعد از تراشیدن و یا برداشتن مو به وسیله تیغ یا کرم مو بر نوک موی رشد کرده پس از شیو دقیقا ته مو در زمان اصلاح است ، درنتیجه مو های جدید به مراتب خشن‌تر و زبرتر هستند. این در حالی است که اغلب مناطقی که مو های آن با اپیلاسیون برداشته شده موهای به مراتب نرم تری دارند .

1.لطیف شدن بافت پوست: یکی از فواید اپلاسیون لطیف شدن پوست است چرا که با خشک شدن موم روی پوست سلول‌های مرده به آن می‌چسبند و با کندن آن،این سلول ها از پوست جدا شده که موجب لطیف شدن پوست می‌شود.

2.عدم ایجاد حساسیت و خارش: اپیلاسیون با موم به علت میزان محدود مواد شیمیایی از معدود روش‌هایی است که به ندرت باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌شود.

3.بدون بریدگی و زخم: در هنگام انجام اپیلاسیون از هیچ نوع وسیله‌ایی مانند تیغ استفاده نمی‌شود به همین دلیل هیچگونه زخم یا بریدگی روی پوست خود مشاهده نخواهید کرد.

4.پوستی صاف و بدون مو: داشتن پوستی کاملا صاف و بدون مو آرزوی همه است. اپیلاسیون این قدرت را دارد تا تمام موها را از بدن جدا کند و کوچکترین یا نازک‌ترین مویی را باقی نگذارد. در حالی که سایر روش‌های معمولا موهای کوچک یا نازک دست نخورده باقی می‌مانند و پوست شما آن‌طور که می‌خواهید صاف و بدون مو نخواهد شد.

5.کاهش سرعت رشد موهای زائد: بزرگ‌ترین فایده اپیلاسیون با موم گرم را در این می‌دانند که پس از استفاده از این روش، سرعت رشد موهای زائد به شدت کم می‌شود. دلیل آن هم این است که در این شیوه، موهای زائد از ریشه خارج می‌شوند. در نتیجه رشد موها با سرعت بسیار کمتری آغاز خواهد شد و شما به مدت حداقل ۳ تا ۴ هفته هیچ رشدی را مشاهده نخواهید کرد.

موم کنسروی (دائم) زیتون اطلس :

عصاره اصلی و مهمی که در موم کنسروی زیتون اطلس وجود دارد، روغن‌زیتون می‌باشد و می‌توان گفت همه‌ی خواص مفیدی که در جهت تقویت و تغذیه پوست با استفاده از روغن‌زیتون انجام می‌شود، در استفاده و به‌کارگیری از موم زیتون اطلس هم مشاهده می‌شود.

روغن‌زیتون سرشار از ویتامین E و مواد آنتی‌اکسیدان است و به این معناست که فرایند اکسیداسیون و ایجاد رادیکال‌های آزاد در سلول‌های پوست اتفاق نمی‌افتد و همین امر باعث پیشگیری از بروز سرطان‌های پوستی نیز می‌شود.

وجود روغن‌زیتون در موم کنسروی زیتون اطلس، از پوست در برابر پیری زودرس مراقبت و محافظت می‌کند و مواد مفیدی که در ترکیب آن وجود دارد موجب نرم و لطیف شدن و درنتیجه انعطاف بهتر، کاهش چین‌وچروک روی پوست و همچنین دوری از خشک شدن آن می‌شود.

میزان چسبندگی موجود در موم کنسروی زیتون بسیار بالا است و وقتی از این موم استفاده می‌کنید، علاوه بر این‌که به بهترین شکل و کیفیت موهای زائد روی پوست را از بین می‌برید، می‌توانید شاهد اثر بسیار عالی این محصول در ایجاد حس خوب طراوت و نشاط و کاهش تحریک و التهاب پوستی بعداز آن نیز باشید.

  • ایجاد حس لطافت و نرمی در پوست
  • پاکسازی و درخشندگی پوست
  • جلوگیری از خشکی پوست
  • قابل استفاده با پد بهداشتی مخصوص اپیلاسیون
  • حاوی روغن زیتون
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند