موم کنسروی (دائم) عسل اطلس

موم کنسروی (دائم) عسل اطلس

Atlas

نوع : کنسروی 700 میل

تولید کننده: اطلس
۰ تومان

موم و اپیلاسیون :

اپیلاسیون یک واژه فرانسوی به معنی از بین بردن موهای زائد است.

اپیلاسیون بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد است چرا که در این روش مقدار زیادی مو یک مرتبه بر داشته می‌شود و از رویش مجدد مو به مدت دو تا هشت هفته جلوگیری می‌شود.

تراشیدن و یا برداشتن مو به وسیله تیغ یا کرم مو بر به صورت سطحی است نه از ریشه بنابراین در عرض چند روز می‌توان مو را در سطح دید.

بعد از تراشیدن و یا برداشتن مو به وسیله تیغ یا کرم مو بر نوک موی رشد کرده پس از شیو دقیقا ته مو در زمان اصلاح است ، درنتیجه مو های جدید به مراتب خشن‌تر و زبرتر هستند. این در حالی است که اغلب مناطقی که مو های آن با اپیلاسیون برداشته شده موهای به مراتب نرم تری دارند .

1.لطیف شدن بافت پوست: یکی از فواید اپلاسیون لطیف شدن پوست است چرا که با خشک شدن موم روی پوست سلول‌های مرده به آن می‌چسبند و با کندن آن،این سلول ها از پوست جدا شده که موجب لطیف شدن پوست می‌شود.

2.عدم ایجاد حساسیت و خارش: اپیلاسیون با موم به علت میزان محدود مواد شیمیایی از معدود روش‌هایی است که به ندرت باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌شود.

3.بدون بریدگی و زخم: در هنگام انجام اپیلاسیون از هیچ نوع وسیله‌ایی مانند تیغ استفاده نمی‌شود به همین دلیل هیچگونه زخم یا بریدگی روی پوست خود مشاهده نخواهید کرد.

4.پوستی صاف و بدون مو: داشتن پوستی کاملا صاف و بدون مو آرزوی همه است. اپیلاسیون این قدرت را دارد تا تمام موها را از بدن جدا کند و کوچکترین یا نازک‌ترین مویی را باقی نگذارد. در حالی که سایر روش‌های معمولا موهای کوچک یا نازک دست نخورده باقی می‌مانند و پوست شما آن‌طور که می‌خواهید صاف و بدون مو نخواهد شد.

5.کاهش سرعت رشد موهای زائد: بزرگ‌ترین فایده اپیلاسیون با موم گرم را در این می‌دانند که پس از استفاده از این روش، سرعت رشد موهای زائد به شدت کم می‌شود. دلیل آن هم این است که در این شیوه، موهای زائد از ریشه خارج می‌شوند. در نتیجه رشد موها با سرعت بسیار کمتری آغاز خواهد شد و شما به مدت حداقل ۳ تا ۴ هفته هیچ رشدی را مشاهده نخواهید کرد.

موم کنسروی (دائم) عسل اطلس :

موم کنسروی عسل اطلس در قالب کنسروی در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد و در ترکیب آن از موم زنبور عسل و عصاره عسل استفاده می‌شود.

عسل موجود در موم کنسروی اطلس، ایجاد و بروز درد هنگام استفاده از آن را کاهش می‌دهد و برای افرادی که پوست حساسی دارند و تمایلی به استفاده از این روش ندارند، بسیار مناسب و سازگار می‌باشد. این موم به‌راحتی تمام موهای زائد و حتی کوتاه و غیر قالب مشاهده را با خاصیت چسبندگی بالایی که دارد، از بین می‌برد و از تحریک‌ شدن پوست جلوگیری می‌کند .

این موم به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان‌‌های فراوان موجب می‌شود تا چین‌وچروک‌های روی پوست کاهش پیدا کنند و ازآن‌جایی‌ که عسل یک مرطوب‌ کننده طبیعی است موجب آب‌رسانی و افزایش رطوبت و درنتیجه نرمی و لطافت پوست می‌شود و از پیری زودرس جلوگیری می‌کند .

  • ایجاد حس لطافت و نرمی در پوست
  • پاکسازی و درخشندگی پوست
  • جلوگیری از خشکی پوست
  • قابل استفاده با پد بهداشتی مخصوص اپیلاسیون
  • جلوگيري از خشک شدن پوست بدن
  • ضد حساسيت
  • جلوگيري از رويش موهای زیر پوستی
  • سست شدن ريشه موها
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند