لوسیون تقویت کننده مو

 

لوسیون تقویت کننده مو در مدل های مختلف و با کاربرد متنوعی طراحی شده اند که بر اساس جنس مو و مشکلی که برای مو دیده می شود، انتخاب می شوند.

 

لوسیون تقویت کننده مو

لوسیون تقویت کننده مو روغنی

دسته اول از لوسیون تقویت کننده مو به صورت روغنی است یعنی در آن از روغن مرغوب استفاده شده است.

این مدل از لوسیون ها وظیفه دارند که بافت موهای آسیب دیده را تا عمق زیاد ترمیم کنند. این لوسیون ها برای موهای آسیب دیده از رنگ و دکلره استفاده می شوند.

اگر مدام از وسایل حرارتی مثل اتو و سشوار و ... استفاده می کنید و موهای شما شکننده شده است باید از این لوسیون استفاده کنید تا موهای شما زیباتر شود.

حال قصد داریم برخی از معروف ترین لوسیون تقویت کننده مو روغنی را به شما معرفی کنیم:

  • لوسیون تقویت مو بیول

این لوسیون از عصاره و روغن های حیات بخش آرگان و همینطور زیتون تهیه شده است و در جدیدترین تولید آن روغن هسته انگور و عصاره جوانه گندم نیز دیده می شود.

این لوسیون باعث می شود که تارهای مو پس از حمام حالت کشسانی نداشته باشد و حکم آبرسان برای مو را دارد. در این لوسیون از ویتامینه های مخصوصی استفاده شده است و مس و عناصر معدنی مثل پتاسیم را شامل می شود. به طور کلی این لوسیون یک پکیج عالی در راستای استحکام مو است.

 

  • لوسیون مو سپیژن

در بین انواع لوسیون تقویت کننده مو، لوسیون سپیژن در لیست تقویت کننده و ضد شوره قرار گرفته است و سبب تغذیه رسانی ریشه و موی سر می شود و شوره خشک را کنترل می کند.

این لوسیون خشکی پوست سر را بر طرف میسازد و به واسطه روغن گیاهان نایاب که در آن به کار رفته باعث می شود که اثرات ضد قارچ نیز داشته باشد.

در واقع سد دفاعی پوست محسوب شده و کمک می کند که خارش تا حد زیادی مهار شود.

 

 

لوسیون تقویت کننده مو از نوع آبرسان

در صورتی که موی شما نازک است و به اصطلاح جان ندارد و بسیار شکننده و خشک است می بایست از لوسیون تقویت کننده مو که دارای خاصیت آبرسان است استفاده نمایید. این لوسیون ها سبب می شود تا تار مو نازک تر شده و حجم مو بیشتر شود.

دقت کنید که لوسیون تقویت کننده مو از نوع آبرسان معمولاً ساختار مخصوص به خود داشته و بر اساس سبک اجرایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • لوسیون مو ژاک آندرل پاریس

لوسیون تقویت کننده مو اک اندرل یکی از گزینه های خوب برای کسانی است که تار موی نازک داشته و ریزش زیادی دارند.

در این لوسیون از رایحه دلپذیر چای سفید استفاده شده است و به طور کلی موقعیت اجرای آن نیز عجیب است. این لوسیون کمک می کند تا مو حالت طبیعی خود را پیدا کرده و ضخیم تر شود.

در صورتی که قصد دارید نتیجه بهتری از لوسیون تقویت کننده مو ژاک آندرل بگیرید می توانید آن را با تونیک ضد ریزش موی سر ژاک ترکیب کنید چون دارای ویتامین B6 بوده و کمک می کند که مو خاصیت ضد ریزش داشته باشد و یک محصول ضد استرس برای مو محسوب می شود.

این لوسیون کمک می کند تا سلامت فولیکول های پوستی بیشتر شود. در این محصول آناگن وجود دارد که گردش خون و اکسیژن رسانی را بیشتر می کند.

 

لوسیون تقویت کننده مو

 

  • لوسیون مو پلانتور

لوسیون مو پلانتور به شانه پذیری مو کمک زیادی می کند در لیست بهترین لوسیون تقویت کننده مو قرار دارد چون در آن از کافئین و کتیرا استفاده شده است و همینطور روی و جوانه گندم نیز دیده می شود.

این لوسیون به آبرسانی پوست کمک زیادی می کند و پس از حمام می بایست استفاده شود.

 

 

  • لوسیون موی طلسم

شاید نام برند طلسم کمتر به گوش شما رسیده باشد اما یکی از برندهای معروف در زمینه بهترین لوسیون تقویت کننده مو محسوب می شود و کاربرد چندگانه دارد.

این لوسیون به رشد مو کمک کرده و باعث قطع ریزش مو و آبرسانی آن می شود. در واقع کمک می کند که جریان خون مویرگی پوست سر افزایش داشته باشد.

تغذیه و اکسیژن رسانی به فولیکول های مو بخش مهمی از کیفیت این لوسیون است و به نوبه خود سبب تعدیل چربی پوست سر نیز می شود.

شما به واسطه لوسیون موی طلسم می توانید ضخامت موی سر خود را بیشتر کنید این محصول کاربرد اجرایی زیادی دارد.

 

 

لوسیون تقویت کننده مو برای کنترل چربی پوست سر

 

بسیاری از افراد از چرب شدن پوست سر خود گله دارند، یعنی چربی بیش از اندازه پوست سر باعث می شود که ظاهر موی آنها نازیبا باشد در این راستا نیاز به مهار غدد چربی است و لوسیون متعادل کننده چربی سر می تواند تا حد زیادی جلوی این مشکل را بگیرد.

این مدل از لوسیون تقویت کننده مو، دارای ترکیباتی است که چربی پوست سر را کنترل می کنند و سبب می شود که رشد و تکثیر باکتری ها مهار شود.

 

  • لوسیون تقویت کننده مو فولیکا

فولیکا یکی از بهترین برندهایی است که در زمینه متعادل سازی چربی پوست سر به رتبه خوبی رسیده است.

این لوسیون سبب افزایش گردش خون در پوست سر شده و به نوبه خود باعث می شود که خون بیشتر و سریعتر در فولیکول های مو جریان یابد و سرعت رشد نیز بیشتر می شود. از سوی دیگر کمک می کند تا ترشح چربی غدد پوست سر نیز تنظیم شود.

میزان چربی پوست سر روی میزان ریزش مو و شوره تاثیرات زیادی دارد.

این لوسیون که خاصیت ضد ریزش داشته سبب می شود که پوست سر سطح مشخص و متعادلی از چربی را دنبال کند و بر اساس شرایط آب و هوایی کشور نیز طراحی شده است در واقع این لوسیون برای همه مناطق ایران از نظر آب و هوایی تاثیرگذار است.

 

لوسیون تقویت کننده مو

 

  • لوسیون تقویت کننده مو بایورگا

 بایورگا از دیگر برندهایی است که توانسته در زمینه تولید لوسیون تقویت کننده مو شرایط خوبی را فراهم سازد.

این لوسیون حاوی وینیفرین است که کمک می کند پوست سر دیرتر چرب شود. موقعیت اجرایی این لوسیون به صورتی است که کمک می کند جریان خون مویرگ بیشتر شده و در نهایت ریزش مو با کنترل بهتری همراه شود.

به طور کلی این لوسیون ها سبب می شود که عمر سلول ریشه مو افزایش یابد و در ریزش مو جلوگیری صورت می گیرد.

این لوسیون ها جریان خون را بیشتر کرده و سلول های ریشه مو را نیز قویتر می کنند و زمانی که چربی موی سر کمتر شود، ریزش آن نیز به نسبت، کاهش خواهد داشت.

 

 

 

  • لوسیون تقویت کننده مو کپیدرما

در صورتی که هزینه زیادی در راستای خرید لوسیون تقویت کننده مو کرده اید، لوسیون تقویت کننده مو کپیدرما یک انتخاب عالی برای همه عمر است.

این محصول کمک می کند تا سطح خون رسانی به ریشه مو بیشتر شود وقتی ریشه مو بتواند رشد بهتری داشته باشد و تنفس کند شرایط به صورتی پیش می رود که جلوی چربی پوست سر نیز گرفته خواهد شد.

از سوی دیگر اگر شما درگیر کاشت مو هستند و عملیات پی آر پی را پشت سر گذاشته اید این لوسیون به شما کمک می کند تا پوست سر خود را ترمیم کنید.

فرمولاسیون لوسیون تقویت کننده مو کپیدرما ضد حساسیت و فاقد پارابن بوده و برای بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

این لوسیون خاصیت چسبنده ندارد و تاثیر آن در کمتر از 2 ماه خواهد بود.

خوشبختانه در لیست جدیدترین لوسیون تقویت کننده مو، کپیدرما توانسته سطح رضایت بالایی را شامل شود و برای شرایط مختلف استفاده می شود. این لوسیون ها از نظر عطر و رایحه نیز عالی و کاربردی هستند و معطر و با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

 

لوسیون تقویت کننده مو

نتیجه گیری

در خرید لوسیون تقویت کننده مو در ابتدا باید بین آبرسان و کنترل کننده چربی انتخاب کنید و سپس نیاز است که فرمولاسیون لوسیون را بررسی کنید تا متوجه شوید که برای مشکل پوست سر شما مناسب است یا خیر. هوشمندانه انتخاب کنید و صبور باشید. 

 

نظر خود را بنویسید