محصولات لابرا را بیشتر بشناسیم

لابرا یک برند معروف از کشو برزیل است که به تولید انواع محصولات تقویت کننده و ترمیم مو می پردازد. برند لابرا با جدید ترین متد های روز دنیا و استفاده از کراتین در محصولات خود، به تقویت و درمان موهای آسیب دیده می پردازد. بیشتر از 95% محصولاتی که از برند لابرا تولید می شود، از مواد کاملا طبیعی ساخته می شوند. محصولات لابرا دارای خواص درمان بسیاری هستند و محصولات زیادی را برای شست و شو، ترمیم و تقویت مو تولید می کنند. در این مقاله به معرفی انواع محصولات لابرا می پردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

معرفی محصولات لابرا

لابرا یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع محصولات طبیعی بدون ضرر برای تقویت و ترمیم مو است. این برند برزیلی امروزه فعالیت خود را در کشور استرالیا نیز انجام می دهد. محصولات برند لابرا کاملا از مواد طبیعی ساخته می شوند. بر همین اساس زنان باردار و افرادی با پوست سر حساس و مشکلات تنفسی نیز می توانند از محصولات لابرا نیز استفاده کنند. یکی از نکات مهمی که باعث شده است این بند برزیلی مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد، مخالفت این برند با حیوان آزاری است. برند لابرا محصولات خود را روی حیوانات تست نمی کند و در هنگام تولید محصولات خود از هیچ فرآورده حیوانی نیز استفاده نمی کند.

 

دلیل استفاده از کراتین در محصولات لابرا

یکی از ویژگی های بارز محصولات لابرا، استفاده از کراتین در ساخت تمام محصولات آن است. در واقع برند لابرا با استفاده از کراتین به ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده نیز می پردازد. کراتین ماده ای است که باعث تقویت فولیکول های مو نیز می شود. منظور از فولیکول، آخرین لایه مو است که به دلایل زیادی دچار آسیب می شود. عواملی زیادی مانند کمبود ویتامین، استفاده از محصولات شیمیایی، استفاده از انواع وسایل داغ مانند سشوار، برس حرارتی، اتو مو و... باعث آسیب و از بین بردن فولیکول مو می شود. بر همین اساس برند لابرا با استفاده از کراتین در هنگام ساخت محصولات خود باعث تقویت فولیکول مو و درمان مو نیز می شود.

 

انواع محصولات لابرا

برند لابرا محصولات متنوعی را برای ترمیم و تقوت موهای آسیب دیده نیز تولید می کند. تنوع محصولات لابرا باعث شده است که بسیاری از افراد با موهای خشک، چرب و آسیب دیده بتوانند از این برند استفاده کنند. در ادامه به معرفی برخی از محصولاتی که برند لابرا برای مو و تقویت آن تولید کرده است، می پردازیم.

 

 • ماسک موی بعد از کراتین لابرا: یکی از محصولاتی که برند لابرا برای تقویت مو تولید می کند، ماسک موی بعد از کراتین لابرا است. این محصول برای افرادی که عمل کراتین را روی مو انجام داده اند مناسب است. استفاده از ماسک موی لابرا علاوه بر نرمی پوست مو باعث تقویت و مانداگاری بیشتر کراتین نیز می شود. در ماسک موی کراتین لابرا از کراتین برای تقویت ساقه و فولیکول مو استفاده شده است. به دلیل عدم استفاده از آمونیاک در ساختار آن، زنان باردار نیز می توانند از این محصول برای موی خود نیز استفاده کنند.

 

 • کراتین سوپر نانو لابرا: یکی از جدید ترین محصولاتی که شرکت لابرا در زمینه صافی و احیاء مو تولید کرده است، کراتین سوپر نانو لابرا است. این محصولات با خاصیت صاف کنندگی بالا و احیاء موهای آسیب دیده باعث زیبایی و درخشندگی مو نیز می شوند. ماندگاری بالای کراتین سوپر نانو باعث شده است که در بسیار از سالن های زیبایی از این محصول برای کراتین و صافی مو نیز استفاده کنند. این محصول در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. کراتین سوپر نانو لابرا با بازگرداندن پروتئین به مو و تقویت کراتین از دسته رفته آن به صافی و ترمیم مو نیز می پردازد.

 

 

 • کراتیه مو لابرا: café brazil کراتینه مو لابرا با عصاره قهوه یکی از محصولاتی است که به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده می پردازد. استفاده از کراتیه مو لابرا با عصاره قهوه برای افرادی با موهای آسیب دیده بسیار مناسب است و باعث درخشندگی و نرمی و لطافت مو نیز می شود. عصاره قهوه موجود در کراتیه مو لابرا باعث از بین بردن شکنندگی مو می شود. کسانی که تمایل به صافی و احیاء موهای آسیب دیده دارند، می توانند از این محصول برای درمان مو نیز استفاده کنند.

 

 • کراتینه سرد لابرا : کراتینه سرد لابرا یکی از محصولاتی است که برند لابرا برای افرادی که تمایل به کراتینه گرم یا کراتین با اتوکشی ندارند، تولید کرده است. استفاده از این کراتینه بسیار آسان است. استفاده از این محصول به مدت 35 تا 40 دقیقه باعث صافی، و لطافت مو نیز می شود. همچنین کراتینه سرد لابرا با برگرداندن آمینو اسیدها و ویتامین های مو به تقویت موهای آسیب دیده و ترمیم آن کمک می کند. کراتینه سرد لابرا با آبرسانی قوی و رفع موخوره باعث درخشندگی و لطافت مو نیز می شود.

 

 • روغن قارچ آمازون لابرا: روغن قارچ آمازون لابرا نمونه ای دیگر از محصولات شرکت لابرا است که با آبرسانی قوی و ترمیم باف های آسیب دیده مو باعث تقویت و ترمیم مو نیز می شود. برای ساخت روغن آمازون لابرا از هیچ محصول شیمیایی و حیوانی استفاده نشده است. استفاده از مواد طبیعی برای ساخت روغن قارچ آمازون باعث شده است که زنان باردار و افرادی با پوست سر حساس نیز بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین روغن قارچ آمازون علاوه بر تقویت مو سر باعث رشد مو نیز می شود. روغن قارچ قابل ترکیب با هیدرات ها و روغن های دیگری است که در بازار وجود دارد.

 

 • تثبیت کننده لابرا: یکی از محصولاتی که برند لابرا برای موهای رنگ شده تولید کرده است، ثبیت کننده آن است. استفاده از هیدرات آبی در ساختار تثبیت کننده ها از زرد شدن رنگ مو جلوگیری می کند و مانع ازبین رفتن رنگ مو می شود. همچنین تثبیت کننده لابرا به عنوان یک آبرسان قوی از مانع از خشک شدن موی سر و شکنندگی آن نیز می شود.

 

 • شامپو بعد کراتین لابرا: موها بعد از انجام عمل کراتین نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. بهترین راه برای ترمیم، نگهداری و مراقبت از موهای کراتین شده، استفاده از شامپوهای مخصوص حاوی کراتین است. شامپو بعد کراتین لابرا که از کراتین تهیه شده است باعث سلامت بیشتر و بهبود مو نیز می شود. همچنین کراتین بیشتری را برای مو فراهم می کند. شامپو کراتین لابرا باعث از بین رفتن خشکی مو و نرمی و لطافت آن نیز می شود.

 

 

فواید استفاده از محصولات لابرا

 

محصولات لابرا به دلیل کیفیت بالا و ارائه محصولات طبیعی، مشتریان زیادی ا به خود جذب کرده است. بسیاری از افراد با استفاده از محصولات لابرا به نتایج مطلوبی دست یافته اند. در ادامه به توضیح فواید استفاده از محصولات لابرا می پردازیم. فواید استفاده از محصولات لابرا عبارتند از:

 

 • تامین کراتین مو: کراتین یکی از موادی که باعث ترمیم و درمان موهای آسیب دیده می شود. استفاده ازکراتین در ساختار محصولات لابرا باعث ترمیم و تامین مواد مغذی برای مو می شود.
 • درمان فولیکول مو: فولیکول ها آخرین لایه ساقه مو هستند که به دلایل زیادی دچار آسیب می شوند. کراتین ها موادی هستند که باعث درمان فولیکول مو می شوند. بنابراین استفاده از محصولات لابرا باعث درمان فولیکول و ترمیم ساقه مو می شود.
 • استفاده نکردن از مواد شیمیایی: یکی از ویژگی های محصولات لابرا، استفاه نکردن از درصد زیاد مواد شیمیایی در ساخت محصولات خود است. این ویژگی باعث شده است که افرادی که دارای پوست سر حساس هستند یا به دلیل مشکلات تنفسی نمی توانند به ترمیم و درمان مو بپردازند، از محصولات لابرا برای انجام کراتین نیز استفاده کنند.
 • نرمی و درخشندگی : یکی از فواید استفاده از محصولات لابرا، نرمی و در خشندگی پوست است. این محصولات با تامین اسید آمینه مو از شکنندگی مو و خشک شدن آن نیز جلوگیری می کنند.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی محصولات لابرا پرداختیم. این برند برزیلی با تامین کراتین و اسید آمینه مو باعث ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده می شود. محصولات برند لابرا برای همه افرادی که دارای موهای آسیب دیده هستند، مناسب است. تنوع بالای محصولات لابرا باعث شده است که افراد زیادی برای ترمیم، تقویت و تثبیت رنگ موهای خود از این محصولات استفاده کنند. برند لابرا با استفاده از نکردن از محصولات شیمیایی و حیوانی در ساختارش علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است.

 

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید