RSS پست‎های وبلاگ "1398" "مهر"

همه چیز در مورد سرم مو

افرادی با جنس موی خشک و یا ضعیف، برای درمان مشکل موهایشان می توانند از انواع سرم مو برای تقویت و نرم شدن فولیکول های مویشان کمک بگیرند. عواملی مثل شستن زیاد مو، گرمای وسایل فرم دهی مو مانند اتو مو، سشوار و … نور آفتاب و سیگار کشیدن و ... در خشک شدن ریشه و ساقه مو، و سخت حالت گرفتن مو تاثیر بسزایی دارند. برای اینکه به راحتی و بدون دردسر بتوانید موهای زیبا و خوش حالتی داشته باشید می توانید از تقویت کننده های مو مانند سرم مو را استفاده کنید. در ادامه بیشتر با این دسته از محصولات مراقبت از مو آشنا می شوید!!

همه چیز در مورد بادی اسپلش‌ها :

بادی اسپلش‌ ها محصولی به نسبت جدید در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که هنوز خیلی ‌ها با کاربرد آن و تفاوتش با سایر خوشبوکننده‌های بدن ( مثل عطر ها و اسپری ‌ها)، آشنا نیستند. در اصل بادی اسپلش‌ ها اسپری‌ های خوشبو کننده مخصوص بدن هستند که نه عطر هستند و نه ادکلن، بادی اسپلش ها کاملاً مایع و رقیق بوده و در ترکیبات آن‌ ها از آب، الکل و ترکیبات طبیعی استفاده می‌شود. این دسته از محصولات دست کمی از ادکلن‌ ندارد، درست است که ماندگاری آن ها از ادکلن ها کمتر است اما به علت داشتن رایحه خوب و دلپذیری که دارند به سرعت در میان لوازم بهداشتی بانوان و حتی آقایان جای می‌گیرند.

آموزش کامل رنگ کردن موها در خانه:

بدون تردید رنگ کردن موها باعث زیبا تر شدن صورت میشود از این رو بسیاری از خانم ها برای ایجاد تغییر و در چهره خود دست به رنگ کردن مو های خود میزنند. از طرفی در حال حاظر که هزینه های زندگی بالا رفته بسیاری از خانم ها برای رنگ کردن موها خود به دنبال روش های خانگی هستند!! اگر شما هم به دنبال رنگ کردن موهای خود در خانه هستید بهتر است با دانستن یک سری نکات مهم از آسیب زدن به موهای خود جلوگیری کنید. پس با ما همراه باشید تا بتوانید با یاد گرفتن این نکات مانند یک آرایشگر حرفه‌ای موهای خود را رنگ کنید.

فواید و مضرات اپلاسیون

اپیلاسیون یک واژه فرانسوی به معنی از بین بردن موهای زائد است. اپیلاسیون بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد است چرا که در این روش مقدار زیادی مو یک مرتبه بر داشته می‌شود و از رویش مجدد مو به مدت دو تا هشت هفته جلوگیری می‌شود.